Kdo jsem?

Jmenuji se Pavlína Valentovičová. Jsem obyčejná žena, která pomáhá druhým lidem vytvořit si svůj neobyčejný život. Mou vášní, mou prací a mým posláním je pomáhat vám "pochopit" a přivést vás na cestu změny. 

  • Pochopit, že si zasloužíte žít šťastný a svobodný život
  • Pochopit, že máte svůj život ve svých vlastních rukou
  • Pochopit, že nikdy není pozdě rozhodnout se pro změnu
  • Pochopit, že vše je možné a dosažitelné a jen hvězdy jsou limit
  • Pochopit, že žijete v době neskutečných možností a příležitostí a jen na vás  samotných záleží, zda jste tvůrci svého života nebo obětí systému
  • Pochopit, jaké možnosti pro vás nabízí MLM a jaký život díky zapojení se do MLM můžete žít
  • Pochopit, že síťový marketing vám nabízí možnost se osvobodit od běžných norem
  • Pochopit, že dokázali-li to jiní, vy můžete také
  • Pochopit, že na světě existuje tolik úžasných věcí, které byste mohli vidět, slyšet, cítit a dělat a vy je všechny můžete poznat díky jedinečnému prostředku - díky MLM 
  • Pochopit, že s MLM lze "žít víc" 

Již od dětství jsem si začala uvědomovat, že tu jsem pro druhé lidi a, že jim chci pomáhat. Vždy jsem dychtila po nových informacích a přijímala nové výzvy.

Rodiče ze mě chtěli mít úspěšnou právničku. Mé srdce mě však táhlo k budování si svobodného života a to byl také důvod, proč jsem vysokou školu opustila a začala podnikat.

Nebylo dne, kdy bych toho litovala. Nejprve jsem pracovala jako managerka call centra, následně si založila vlastní firmu. Neustále mě to však táhlo do oblasti osobnostního rozvoje. Tento svět mě uchvátil a zde jsem našla své poslání. Díky neustálé práci na sobě, samostudiu a přijímání nových výzev  jsem se před mnoha lety ocitla v oboru mi do té doby novém a neznámém, v byznyse pro 21.století, v MLM.

Byla to vášeň a láska na první pohled. Během několika let jsem se vypracovala mezi top lídry společnosti. A protože svět MLM miluji a fascinuje mě v každém okamžiku, rozhodla jsem se založit projekt Pasivka. Mít totiž svůj vlastní penězovod, mít svůj pasivní příjem a užívat si života plnými doušky, se stává fenoménem doby.

Lidé si začínají více uvědomovat hodnotu svého života, chtějí mít více času pro sebe, žít svobodný a šťastný život a žít ve finanční hojnosti. Žít svobodně, mít možnost pracovat s využitím moderních technologií odkudkoliv ze světa, cestovat, poznávat nové lidi a být užitečný pro ostatní, přitahuje do tohoto oboru čím dále více lidí.

Vše, čím jsem si prošla, co jsem se naučila a čeho jsem dosáhla, předávám nyní dalším lidem napříč MLM spektrem. Nabyté zkušenosti a osvědčené techniky učím všechny, kteří si také chtějí vytvořit a žít svůj neobyčejný život a užívat svou Pasivku.

A jak si ji vytvoříte?

Úspěšní budete tehdy, kolika dalším lidem pomůžete v jejich životech. Všechno, co vložíte do života jiných, se vám vrátí zase zpátky do vašeho života. To je přece nádherné!

A lidé více touží věnovat se práci, která dává smysl a zanechává odkaz. Dnešek je novým dnem a dnešek je prvním dnem zbytku vašeho života.

Jak s ním tedy naložíte vy?