Miluji lidová rčení, přísloví, přirovnání, citáty slavných osobností. Je v nich  tolik moudrosti a impulsů do každodenního života nás všech. A právě zde vás chci inspirovat svými krátkými videi, abychom všichni více viděli, více vnímali, více chápali, více se učili a více jako lidé rostli. 

Je to mix a všehochuť, je to švédský stůl a jen na vás záleží, co si z toho vezmete pro sebe. Berte to s nadhledem, humorem a vůbec, neberme se všichni tak vážně.

Radujme se, usmívejme se, buďme šťastní a každým dnem se stávejme lepšími než jsme byli včera! 


Důvěra v MLM 

Důvěra je základní kámen, jedno z klíčových slov v oblasti MLM. Jak jistě víte, tak MLM je o lidech. Je o vztazích. A je právě také o důvěře. Mnoho lidí ve vašich týmech se postupně stává vašimi přáteli. A proto mějme na paměti tato slova: “ Nejvíc bolí záda od kudly zrada kamaráda. “ Lidé jsou tedy hlavními produkty firem.
Proč se vůbec připojují další a další lidé do vašeho podnikání v oblasti MLM? Protože vám věří a dali vám důvěru.

Více ve videu zde >>

Odvaha

Krásné přísloví říká: “Chceš-li s někým postavit loď, probuď v něm touhu po moři.” Takže dnes najdeme odvahu a přeplaveme celé moře.

Tedy ne doslovně, ale ve svých představách určitě.

Abychom se mohli vydat na moře, musíme učinit první krok. A právě touha je prvním krokem k úspěchu. A druhým krokem je čin.

Více ve videu zde >>

Vášně a touhy

Jak se Vám zamlouvá tato věta? “Nepracovat pro radost je jako šetřit si sex na stáří.” Tuto větu pronesl uznávaný  finančník a podnikatel Warren Buffett. A já se s ní plně ztotožňuji.

Tedy otázka na Vás: “ Je Vám Vaše práce zároveň také Vaším koníčkem?” Jeden z mých sloganů, je “ Make your passion your profession” – nebo-li “ Udělej si ze své vášně svou profesi”. “Udělej ze své vášně svou výplatu, svůj příjem, prostě projekt svého života.” Zkrátka a stručně. Živ se tím, co tě baví, naplňuje a dělá šťastným. Více ve videu zde: 

Jste brzda nebo plyn?

Brzdíte sami sebe, brzdíte lidi kolem sebe a nebo šlápete v každém dni pořádně na plynový pedál? Pokud chcete růst, chcete růst kariérově, začněte u sebe!  Co je to vůbec selfleadership? Proč je v oblasti networkingu zásadní věcí? Nejprve veďte kvalitně sami sebe! Vše začíná u vás. Teprve pak můžete vést kvalitně také ostatní. Neustále na sobě pracujte a přitáhnete ty správné lidi do vašich týmů. Pamatujme si, že lidé se připojují k MLM příležitostem z různých důvodů (produkty, služby, peníze, více času..), ale to hlavní je, že lidé jdou za lidmi. Buďte vzorem a vymáčkněte v každém dni to nejlepší sami ze sebe. Více ve videu zde: