PODNIKATELKA V PASTI aneb použijte únikový východ

 • Už vás někdy napadla myšlenka, že jste otrokem svého podnikání? 
 • Uvědomujete si, jak dnes a denně měníte svůj čas za peníze? 
 • Říkáte si, jak ten život rychle utíká, uvědomujete si pravou hodnotu času? 
 • Zažíváte ve svém podnikání výkyvy v příjmech? 
 • Co by to pro vás znamenalo, kdybyste nebyla plně finančně závislá na svém podnikání?
 • Chtěla byste mít další tok peněz a více volného času pro sebe a své nejbližší?
 • Máte obavy o budoucnost? Co přinese, jak to vše půjde nebo nepůjde dále? 
 • Máte nižší tržby díky e-shopům, internetu a nově vznikajícím provozovnám a větší konkurenci? 

Možná vás tyto a podobné otázky a mnohé další myšlenky občas napadají. Ale protože většina lidí běží  ve svém životě, jak ten křeček v kolečku, je také možné, že u vás tyto myšlenky a otázky ještě “nevyplavaly” zcela na povrch. Že vás to prostě nikdy nenapadlo  přemýšlet takovýmto způsobem. Podnikání vám funguje, jste spokojená a říkáte si, že není třeba se ničeho obávat. 

Ať je to tak či onak, v dnešní době neustálých a rychlých změn, v dnešní hektické době plné stresu, v době mnoha nároků a potřeb, je prostě více než jen dobré, je to nutné, se na chvíli opravdově zastavit, doslova zabrzdit a začít přemýšlet prostě “JINAK”.

Přemýšlet jinak? Ano, jinak! 

To, co včera fungovalo a bylo "in" a moderní, to se stává velmi brzy "out" a zastaralým. To, co včera bylo jisté a bezpečné, tak se dnes otřásá v základech.

Začít prostě myslet a jednat “NOVĚ a JÍT S DOBOU” ! 


Realita v dnešním světě drobného podnikání je totiž taková, že někteří podnikatelé vycházejí se svými příjmy dobře, mnozí do malého plusu, mnozí již ale vycházejí bohužel jen “jakž takž”, ale je také bohužel již poměrně velká část drobných podnikatelů, kteří drží své podnikání “zuby nehty”, obracejí každou vydělanou korunu s nadějí, že se to přece musí zlepšit. 

Tráví ve svém podnikání více a více času, často na úkor své rodiny, svých koníčků a dalších aktivit.

Času pro sebe mají minimum, podnikání a svůj pomyslně svobodný život je přece potřeba udržet. Je to často jejich jediný zdroj příjmu, na kterém jsou plně závislí. Ale to není zdaleka vše. Je tam hlavně jejich srdce a odhodlání uspět, touha mít stabilní a ziskové podnikání.

S těmito vizemi do toho přece před léty nebo někdy už i desítkami let skočili.  


Většina drobných podnikatelů proto neustále sedí na jedné židli. Ale jak jsem uvedla, za ty roky se mnohé změnilo. Dnes je neustálá změna téměř všeho součástí každodenního života. Můžeme to ignorovat a nevidět, a nebo můžeme změny vítat a začít měnit svůj život k lepšímu. Začít si tvořit svůj finanční plán “B”, další penězovod a dostávat poté peníze i v době, kdy budete na dovolené, na školení,  na služební cestě a nebo také i tehdy, když zrovna spíte .

Zdá se vám to nemožné a nereálné? Takovýto životní styl zažívá čím dál více lidí dnešního 21. století.

Lidí, kteří pochopili. Co pochopili?

 • Pochopili, že chtějí žít a nejen přežívat.
 • Pochopili, že život je relativně krátký na to, aby se strachovali, zda budou mít další měsíc na zaplacení toho všeho.
 • Pochopili, že nechtějí neustále pracovat jen pro peníze,nemít čas, svobodu, možnost cestovat, vzdělávat se, že nechtějí žít nudný a monotónní život.
 • Pochopili, že nemohou zůstat nečinně sedět na jedné židli, že to chce změnu!

Chce to otočit!  Nepracovat jen pro peníze, ale, aby peníze pracovaly také pro vás. Zdá se vám to jako science fiction?


Právě proto jsem napsala tento e-book. Dostanete nový náhled na vaši současnou situaci ve vašem podnikání. Uvědomíte si mnoho věcí, mnohé začnete vidět a vnímat jinak. Čtením a studováním tohoto
e-booku zažijete mnoho svých AHA momentů.
Vyplněním 5 přiložených pracovních listů, které jsou součástí e-booku, dojde téměř k okamžité touze dostat se z vaší pasti ven a  běžet ke svému únikovému východu.

 K touze žít prostě VÍC!  


 • Věřím, že po přečtení tohoto e-booku začnete vidět nejen své podnikání, ale také sami sebe z jiného úhlu pohledu a jiné perspektivy.
 • Věřím, že si uvědomíte, proč zrovna vy, jste ta IDEÁLNÍ žena, která má VŚECHNY  předpoklady a VŠE potřebné k tomu, vybudovat si další finanční příjem a uspět v dnešním tvrdém a vysoce konkurenčním světě. 
 • Věřím, že po přečtení tohoto e-booku se rozhodnete to změnit a tím pomůžete sobě a mnoha dalším lidem. 

Jak je možné, že jsem si tím tak jistá? Protože já si tou cestou, kterou se budete moci vydat také vy, už prošla. Protože já jsem také seděla dlouhá léta na jedné židli. Protože jsem také byla vámi - PODNIKATELKOU V PASTI.

Cena E-booku

Cena E-booku je 390 Kč.

Na 90 stránkách e-booku si můžete přečíst mnohé. Nejde ale o to, jen letmo číst, ale do hloubky se více zamyslet nad sebou sama a nad vaším současným podnikáním.
A právě proto doporučuji, abyste si pečlivě v průběhu čtení vyplnila  všech 5 přiložených pracovních listů, které dostáváte k e-booku přílohou.

 • Věřím, že si opravdu mnoho uvědomíte a budete mít chuť a touhu začít věci měnit a dávat do pohybu.
 • Věřím, že v mnoha  věcech mi dáte za pravdu.
 • A v neposlední  řadě věřím, že díky mnoha inspirativním i zábavným obrázkům se také v e-booku zasmějete a pobavíte.

Obsah e-booku je nejen o mě, o bývalé podnikatelce v pasti a o tom, jak a díky čemu se z pasti dostala. Ale je hlavně o vás. O ženách, podnikatelkách,  denně překonávajících všechny překážky, problémy a nástrahy drobného podnikání.

E-book vás navede k únikovému východu.

Jen na vás bude záležet, zda jeho dveře otevřete a vydáte se na cestu vstříc novým příležitostem. 

Mám zkušenosti, mám výsledky a vím, že mají hodnotu, kterou vám touto cestou chci předat a inspirovat vás ke změně a vašemu růstu.  

Takže pokud právě teď cítíte, že TO je ONO, pokud cítíte, že chcete udělat velký KROK pro své podnikání, které dnem i nocí pracuje pro vás, kupte si
e-book hned teď.

Za pár dní na to zapomenete a váš nápad zrealizuje třeba někdo jiný... 
V podnikání jsou úspěšní ti, kdo jdou do AKCE. Cesta je zametená, stačí vykročit...

Klikněte na tlačítko Koupit e-book HNED  na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Pokud máte v souvislosti s e-bookem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail info@pasivka.cz
Pavlína Valentovičová